Şems Aslan Zayıflama Kahvesi ile 7 Günde 3 Kilo Zayıflamak Mümkün

Şems Aslan Zayıflama Kahvesi ile 5 Günde 3 Kilo Zayıflamak Mümkün

nohut kahvesi çayı zayıflama

nohut kahvesi çayı zayıflama

Zayıflamak için bitkisel çayların son dönemde oldukça popüler bir hale geldiğine şahit oluyoruz. Zayıflamak ve formda kalmak için Şems Aslan’ın bir çok tv programında defalarca dile getirdiği Nohut Kahvesi, gerçekten bir çok okurumuzdan geçer not aldı ve yapanların tecrübeleriyle 5 günde 3 kilo verdirdiği ispatlandı. Şems Aslan’ın nohut kahvesi tarifi bazı sitelerde nohut çayı veya nohut suyu olarak ta tabir ediliyor. Şems Aslanın bir yandan zayıflatan diğer yandan da nohutun sağlığa olan faydalarını bizlere aktardığı nohut kahvesi yapılışı ve tarifi bizden uygulaması da sizden..ç

Bu bitkisel zayıflama kürünü 7 gün süreyle uygulayacaksınız ve 3 günlük dinlenme süresinin ardından ikinci bir 7 günlük zayıflama kürüne devam edeceksiniz. Nohut suyu aç karnına sabahları içiliyor. Dileyenler akşam yemeğinden önce de aç karnına içilebilir.

Şems Aslan Zayıflama Kahvesi nasıl yapılır:

ZAYIFLAMA KAHVESİ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER:
* 1 avuç nohut,
* 2 su bardağı sıcak su,

ZAYIFLAMA KAHVESİNİN HAZIRLANIŞI : Kilo vermek için kullanacağımız nohut çayını bir gün önceden hazırlamamız gerekiyor. Bir gün öncesi akşamdan, ağzı sıkı bir biçimde kapatılabilecek bir kapağı olan bir kavanozun içerisine, nohutu koyup, üzerine sıcak suyu ekliyouz. Bu şekilde kavanozun ağzı kapatılıyor ve gece boyunca bekletilmesi gerekiyor.

ZAYIFLAMA KAHVESİNİN YAPILIŞI ve KULLANIM ŞEKLİ

Sabah aç karnına, nohutun suyunu için. Nohut suyunu içtikten 20-25 dak. sonra kahvaltınızı yapın. 7 gün uygulayıp, 7 gün ara verin ve kürü tekrar uygulayın.

İlgili sorular:

Etiketler:

Kullanıcı Yorumları Sayısı: 7 “Şems Aslan Zayıflama Kahvesi ile 7 Günde 3 Kilo Zayıflamak Mümkün”

 1. bjk dedi ki:

  benim anlamadığım 7 gün içtikten sonra 3 gün mü yoksa 7 gün mü ara verilecek?
  ve ondan sonra tekrardan 7 gün mü uygulanacak ?

 2. sssddd dedi ki:

  Bu kuru uygulayipta zayiflayan varmi acaba

 3. asdfg dedi ki:

  peki bir günde kaç bardak içilecek?

 4. husna dedi ki:

  Bu kuru uygulayan varsa lütfen soylesin

  1. husna dedi ki:

   Ben uyguladim 1 hafta faydasindan cok zararini gordum o kadar dikkat ettim yememede lakin vericegime almisim bu nasil kur anlamadim

Okur Yorumu Yapabilirsiniz