nesfit 14 gün diyeti ile kaç kilo verilir

Nestle Nesfit 14 gün programı ile kaç kilo verilir?

 nesfit 14 gün diyeti ile zayıflama

nesfit 14 gün diyeti ile zayıflama

Nesfit 14 gün diyeti ile kaç kilo verilir gerçekten bu soru bir çok kişinin aklını kurcalıyor. Bu denli olumlu yorumları bulunan bir diyet listesinin elbette diğer diyetlere nazaran çok daha fazla ve kalıcı kilo verdirmesi beklenir. Kadınlar kulübü gibi sitelerde nesfit diyeti yapanların yorumları incelendiğinde 14 günde ortalama 4-5 kilo verildiği görülmektedir.

Nestle nesfit 14 günde kaç kilo verdiriyor?

Kilo sorunu olan bayanlar nestle nesfit ile 14 günde yukarıda da söylediğimiz gibi kalıcı ve sağlıklı yoldan 4-5 kilo verebilir. Zayıflamanın kolay yolu nesfit ile formunuza kavuşabilirsiniz. Nestle nesfit 14 gün diyeti ile Yazın fazla kilolardan kurtularak denizde plajda artık rahatça bikiniyi giyebilirsiniz. Nesfit 14 gün diyeti zayıflamanın ve form tutmanın kolay yolu diyebiliriz. Nestle nesfit ile aç kalmadan tam tahıl tüketerek sağlıklı ve düzenli beslenerek zayıflama, kilo verme ve formda kalma zamanı geldi. Nestle nesfit 14 gün diyet ile birlikte kendinize uygun egzersiz hareketleri yapabilirsiniz. Nestle nesfit yorumları, nestle nesfit 14 gün diyet yorumları hakkında yorum yapanların olumlu netice aldıklarını belirtiyorlar. Ayrıca nestle nesfit yorumları için nesfit orijinal sitesinden olumlu ve olumsuz yorumları inceleminiz mümkün.

Nesfit kaç kilo verdirir?

Genellikle merak edilen bu sorulara cevabımız nesfit diyet programını uygulayanların yapmış oldukları yorumlarda nesfit 14 gün diyet programı düzenli olarak uygulandığında bir ayda 6-7 kilo verildiği görülmektedir.

KAHVALTI:

 • Yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit®’in yanında 1 adet meyve yiyebilir ve 1 bardak şekersiz çay ya da kahve içebilirsiniz.
 • 1 kaseye 5 kaşık Nesfit, yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz.

ÖĞLEN:

 •  Bu öğünde dilediğinizi yiyebilirsiniz, fakat bizim önerimiz 4 temel besin grubunu da içeren dengeli bir tabak hazırlamanız.
 •  Yağsız ya da az yağlı yoğurt; salata ya da sebze yemeği; tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna ya da bulgur pilavı ve ızgara et, tavuk ya da balık yiyebilirsiniz. Böylece süt, et, tahıl ve sebze gruplarının her birini dengeli şekilde tüketmiş olursunuz.

AKŞAM:

 •     Yine yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit® ile yağsız yoğurt ve sebze yiyebilirsiniz.

– Daha iyi sonuç için ara öğünlerde meyve ve sebze yemeyi, günde en az iki litre su içmeyi ve egzersiz yapmayı unutmayın.

Bu diyetin bizlere ulaşmasında önemli bir rol olayan Tülin Şahin bizlerle aşağıdaki detayları paylaştı.

“Çok yoğun tempolu yaşamım var, bu tempoda hem sağlıklı beslenmek hem de formumu korumak benim en temel ihtiyaçlarımdan biri. Nestlé NESFIT bu ihtiyacımı en iyi şekilde karşılıyor. Benim gibi dengeli bir şekilde formda kalmak isteyenler; bikini mevsimi öncesi istediği beden ölçülerine kavuşmak isteyenler Nestle NESFIT’i mutlaka denemeliler.

14 gün programındaki Nestle NESFIT’li menülerle bütün hanımlar benim gibi formda kalmayı başarabilirler. Nestle NESFIT’in 14 Gün Programı yapılan araştırmalar sonucu kendini kanıtlamış bir program. Yaz geldi, fazlalıklarım var diye kara kara düşünmeyin.

Nestle NESFIT 14 Gün Programı, biraz hareket, biraz da dikkatli ve dengeli beslenme ile düşlerinizdeki bikiniyi giymenize olanak sağlayacak.

Nestle Nesfit Kalori detayları:

 • Nesfit Meyveli: PAKET(300gr) 1059 kalori
 • Nestle Nesfit Sade: GRAM 3.57 kalori
 • Neste Nesfit Çikolatalı+125ml süt: PORSİYON 160 kalori
 • Nestle Nesfit Çikolatalı (sütsüz): GRAM 116 kalori
 • Nestle Nesfit Sade + 125ml Yağsız Süt: PORSİYON 151 kalori
 • Nesfit meyveli (40 gr 125 ml yağsız süt ile): PORSİYON 186 kalori
 • Nesfit Kırmızı Meyveli 30 gr +125 ml yağsız süt: PORSİYON 151 kalori

İlgili sorular:

Yazı hakkında yorum bırakın