Küçük Göğüsleri Büyütmek için Bitkisel Çözüm-Göğüs Büyütücü Doğal Tedavi

Küçük Göğüsleri Büyütmek Için Bitkisel Çözüm-Göğüs Büyütücü Doğal Tedavi

göğüs büyütücü masajlar

göğüs büyütücü masajlar

Göğüslerim küçük ne yapmam lazım diye soranlardansanız sizlere bitkisel ve doğal çözüm yolları ile göğüs büyütmenin mümkün olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Özellikle bitkisel özlerle yapılan göğüs masajları göğüsleri sarkıtmadan dikleştiriyor ve büyütüyor. Küçük Göğüsleri Büyütmek için Bitkisel Çözüm kürlerini sizler için araştırdık ve yüzyıllardan beri kadınların daha güzel görünmesine hizmet etmiş olan bu doğal tedavi seçeneklerini sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Küçük Göğüsleri Büyütmek için Bitkisel Çözüm Kürleri 1: Sedef Otu Yöntemi

Yeni demlenmiş sedef otunu kullanarak etkili ve sonuçları kesin garanti edilen bir göğüs büyütme masajı yapmak pekala mümkün. Bunu banyoda gerçekleştiriyoruz ve küvete veya banyo suyuna 10 litreye 1 litre demlenmiş sedef otu suyu ekliyoruz. Ayrıca sedef otu suyunu hiç su ile karıştırmadan doğrudan göğüslere masaj yapmak suretiyle de uygulamanın daha faydalı sonuçlar verdiği söyleniyor. Sedef otu göğüs banyosu masajı yanında sedef otunu bitkisel çay olarak demleyerek günde bir kez içmek (Fincan başına 3 tutam sedef otu konulacak) göğüs damarlarını açarak daha fazla kanın göğüslere gitmesine yardımcı oluyor.

Küçük Göğüsleri Büyütmek için Bitkisel Çözüm Kürleri 2: Devetabanı kürü

Demlenmiş devetabanı çiçekleriyle göğüs banyosu ve aynı bitkiden günde 1 kez içmek (Fincan başına 2 tutam)

Demlenmiş ısırgan yaprak ve çiçekleriyle kompresler ve günde 1 kez içmek.

Göğüs Sıkılaştırıcı Bitkisel Kür: Yabani Kekik , biberiye ve meşe kabuğu Bitkisel Yöntemi:

Yabani kekik kürü göğüs sıkılaştırır ve dikleştirir. Aslında göğüs büyütücü etkisi yok ama daha sıkı ve kalkık göğüsler (memeler) elde etmek için pekala tercih edilebilecek bir diğer bitkisel çözüm yöntemi olarak hatırlanmalıdır. Özellikle emziren annelerin bebeği memeden kestikten sonraki dönemde göğüslerin küçülmesi için (Büyük Göğüsleri Küçültmek) ve göğüsteki sarkmaları çatlamaları yok etmek için kullanılması gereken bir yöntem olarak akılda kalmalı diye düşünüyorum.

Kaynamış, ezilmiş meşe kabukları veya yabani kekik, biberiye yaprak ve çiçekleriyle aynı şekilde günde 1 kez içmek (Fincan Başına 2 tutam).

Sarkma Eğiliminde olan göğüsleri sıkıştırmak için:

(1 litre su için)

– ½ tutam kırlanğıçotu (yaprak ve çiçek),

– 1 tutam lavanta (çiçek)

– 1 tutam ısırgan (yaprak)

Yukarıdaki malzemeler Suda bir gece bekletildikten sonra göğüs banyosu, kompres ve masaj yapılarak uyğulanır.

Suna Dumankaya Gögüs Büyütme İpuçları :

Göğüslerinize elma suyu ile masaj yapın. 1 tutam şerbetçi otu, 1 tutam melek otu, 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip yemeklerden sonra 1 bardak için. Her gün 2 adet hurma yemenin de faydası vardır.

Küçük Göğüsler için Losyon

MALZEMELER :

2 Gr Şerbetçiotu

1 Su bardağı kaynamış su

HAZIRLANIŞI :

Malzemeler karıştırılıp soğuyuncaya kadar demlenmeye bırakılır. Süzülür. Göğüslere kompres yoluyla yedirilerek uygulanır. İşlem hafta içerisinde sık sık uygulanır. Şerbetçiotu, limon, portal ve diğer narenciye türlerini de içine alan bitki ailesinden olup, kokusu çok güzeldir.

Şerbetçi Otunun Faydaları 

*Şerbetçiotu, içinde %0.1 oranında yağ bulunduğundan

-Kemikleri güçlendirir.

-Tırnakları güçlendirir.

-Dişleri sağlamlaştırır.

-Kan damarlarını güçlendirir.

Önemli Not:

Hamilelik döneminde kullanılmaz.

İlgili sorular:

Yazı hakkında yorum bırakın