Keten Tohumu Yağı Avakado Maskesi-Ebru Şallı Doğal Botoks Maske Tarifi

Keten Tohumu Yağı Avakado Maskesi-Ebru Şallı Doğal Botoks Maske Tarifi

AVAKADO MASKESİ

AVAKADO MASKESİ

Ebru Şallı’nın Saba Tümeril birlikte hazırlayıp sunduğu programda avakado ile keten tohumu yağının birlikte kullanıldığı bir güzellik maskesinin yapımını ve cilde olan faydalarını bizlerle paylaştılar. Özellikle cildi sarkık olan kadınların, 25 yaş ve üstü olup cildindeki ufak kırışıklıkları gidermek isteyenlere hitap eden bu bitkisel maske, cilt beyazlatıcı ve cildi yüzü parlatıcı etkiye de sahiptir. Bunun arkasındaki iksir ise keten tohumu yağının cilde olan faydaları yatıyor Ebru Şallı’nın botoks etkisi yapan bu bitkisel maske nasıl yapılır, gerekli malzemeler nelerdir ve nasıl uygulanır merak ediyorsanız yazının devamına göz atınız.

Avakado ve keten tohumu yağı maskesi nasıl yapılır ve kullanılır:

Botoks etkili maskenin malzemeleri:

* 1/4 (çeyrek) avakado

* 1 tatlı kaşığı keten tohumu yağı

Avakadoyu ezip keten tohumu yağı ile karıştırdıktan sonra önceden peeling yaptığınız göz çevreniz de dahil bütün yüzünüze ve dekoltenize sürüp 15-20 dakika bekletin. Bu süre sonunda ılık suyla yüzünüzü yıkayın.

Gece yatmadan önce botoks etkisi yapan maskeyi uyguladığınızda nemlendirici bile kullanmaya gerek olmadığını belirten Ebru Şallı bu maskeyi haftanın üç günü uygulamanın iyi olduğunu söyledi.

İlgili sorular:

Yazı hakkında yorum bırakın