Hamile Kalmak için Tüpleri Açmak Bitkisel Tedavisi

Hamile Kalmak için Tüpleri Açmak Bitkisel Tedavisi

kuru incir kürü

kuru incir kürü

Kadınların hamile kalmalarına engel durumlardan bir tanesi de rahip tüplerinin kapalı olmasıdır. Rahim tüpleri spermi rahime taşıyan yapı olup bu bölgeden spermin geçmesine mani olacak herhangi bir fizyolojik engelin olması demek, kadının hamile kalması için gerekli olan sperm-yumurta birleşmesinin mümkün olmaması anlamına gelmektedir. Kadın kısırlığının hatırı sayılır bir kısmında tüp tıkanıklığı önemli bir etkendir. Bu durumda tıbbi tedavi yöntemleri ile uygulanan ilaç tedavileri oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Tabi bir de alternatif tıpta bitkisel çözümler var. Bu bitkisel tedavi yollarından bir tanesi de kuru incir kürü olarak sayılabilir:

hamile kalmak yumurta sayısını artırmak için kuru incir

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Yarım litre kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktantan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:
Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over ‘den de koruyacaktır.

İlgili sorular:

Etiketler:

Kullanıcı Yorumları Sayısı: 12 “Hamile Kalmak için Tüpleri Açmak Bitkisel Tedavisi”

 1. BAHARATCi VE ŞİFALI BİTKİLER dedi ki:

  ERKEKTE SPERM BİTKİSEL KÜR İLE hem hipofiz bezesini uyarmakta hem testisleri uyarmakta hem de iltihaplı varikosel kanalları ve prostatı temizleyerek 2 aylık veya 3 aylık kullanılan bitkisel kokteyllerle sperm sayısı ve hareketlilik oranı normal seviyeye ulaşmaktadır. Bu olumlu gelişme yaptırılacak spermogramda da görülecektir. Sonuca ulaşılıncaya kadar bitkiler diyetler ve tecrübe ile sonuca ulaşırız bitkilerin hiçbir yan etkisi yoktur tecrübe ile sabittir BAŞARIMIZ… Kadınlarda olan kısırlıklarda ise BİTKİSEL KÜR ŞİFALI SU ŞİFALI TOHUM myomlar kistler kanal tıkanıklıkları, ovülasyon eksiklikleri, erken menopoz, rahim ve yumurtalık iltihaplarını adet düzeni ve hormon bozukluklarından kaynaklanan Bu tür sorunlarınızda mutlaka bize başvurarak danışınız. Olumlu veya olumsuz yanıtını alacaksınız, sonuca olumlu ise bitkisel KÜR İLE BAŞARIMIZ var

  1. Firüzan dedi ki:

   Tüp Tıkanıklıgı için ne oneriyorsunuz acaba?

 2. batı dedi ki:

  merhabalar;
  Sitenizde herhangi bir mail adresi göremediğim için buradan yazmayı uygun gördüm.. Blogumuz da kendi sahsımıza ait yayınladığımız kuru incir fotoğrafımızın çok tesadüfi bir şekilde sizin de burada izinsiz kullandığınızı fark ettik. http://batininorganikbahcesi.blogspot.com/2011/10/kuru-incir.html

  lütfen bunu düzeltir misiniz ya da sitenizden kaldırır mısınız rica edeceğiz.?
  başarılar..

 3. miray dedi ki:

  mrb hocam ben 26 yasında 7 senelik evli biriyim evliligim ilk yıllında hamile kaldım ama dıs gebelikmiş ve bunun sonuda bir yumurtalıgımı kaybettim ve 6 senedir cocugum olmuyor ve cocuk sahibi olmak cok istiyorum bunun icin neyapmam lazım herkes cocugumun olmicagını söylüyor cvp bekliyorum tesekürderim

  1. admin dedi ki:

   Tek yumurtalıkla pekala çocuk sahibi olunabilir. Tüp veya yumurtalıklardan birisi duruyor ise çocuğunuzun olmaması için hiç bir neden yok.

 4. sngl__ dedi ki:

  Hocam merhaba. Ben 2 yıllık evliyim hiç korunmadik ve ben hiç gebe kalamadım 1.5 yıl bekledim sonra doktora gittim hormon değerlerim norml çıktıı 4 sene önce çok yoğun troit ilacı kullanmıştım hipertroitim falan 3 yıldir hiç bir ilaç kullanmıyorum düzeldiği için rahim filmi istedi filmde 1 tüp kapalı çıktı diğeriyle hamile kalabilirsin dedi çatlatma iğnesi verdi yumurtalar tembel ve çatlamıyor denildi. Ondanda sonuç alamadım hocam. Bu arada 26 yaşındayım. Yorumlarınızi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..hocam. Ne yapabilirim.

 5. bsr dedi ki:

  Mrb hocam ben 26 yasindayim rahim tuplerimde ilhitaplanma oldugu icin hamile kalamiyirum kaldığım zaman da 1 hafta icinde kendi kendine dusukle sonuçlaniyor 2 asilama 2 tup bebek sonucu basarisizlikla sonuçlandı ilhitabimi kurutabilmem icin bana oneririsiniz

 6. melek dedi ki:

  Kanallarim tıkalı olduğu için tüp bebek tedavisine başladım tedavi süresinde bu kürü kullanabilirmiyim bi zarari olur mu ??

Okur Yorumu Yapabilirsiniz