Gözaltı Torbalarına Cilt Yenileyici Maske Tarifi Ender Saraç

Gözaltı Torbalarına Cilt Yenileyici Maske Tarifi Ender Saraç

Gözaltı Torbalarına Cilt Yenileyici Maske

Gözaltı Torbalarına Cilt Yenileyici Maske

Bitkisel tıp uzmanımız Dr. Ender Saraç, hem ciltteki morlukları ve göz altı torbacıklarını yok eden hem de cildi yenileyen bir bitkisel maske tarifi ile karşımızda…

Diğer yandan cildimizin hücre yaşlanmasını geciktirici etkisi de olan cilt yenileyici Ender Saraç maskesi, kırışıklıklara da iyi gelmekte ve yüzü daha gergin bir hale sokmaktadır. Göz altı torbalarına bitkisel çözüm olması ise maske kürünün en yaygın kullanım gerekçesi..

 

Şimdi sizlere Ender Saraç cildimideki hücreleri gençleştirici ve yenileyici gözaltı maskesi nasıl yapılır bunun tarifini verelim.

 

Hücre yenileyici ve gençleştirici gözaltı torbacıkları maskesi

Gerekli Malzemeler:

Yarım adet taze  kivi

Yarım tatlı kaşığı buğday yağı (kırışıklıkları giderir)

Yarım tatlı kaşığı bal

Yüz Gençleştirici Göz Çevresi Maskesinin Hazırlanışı:

 

Temin ettiğimiz yarım kiviyi mutfakta mümkünse bir cam rende ile rendeledikten sonra yarım tatlı kaşığı buğday yağı ve balı ilave ederek mikserle hafifçe çırpıyoruz. Maskemiz kullanıma hazır hale gelmiş oluyor. Şimdi hazırladığımız bu maskeyi tonik ile temizlediğimiz yüzümüze ve özellikle de göz altı torbalanmaları olan bölgelere uyguluyoruz. Maskeyi 20 dk kadar beklettikten sonra ılık su ile yüzümüzü duruluyoruz. Gece yatmadan 30 dk önce bu kürü yaparsanız daha etkili bir cilt gençleştirme etkisi elde edebilirsiniz.

 

Hücre yenileyici ve cilt gençleştirici maskeyi haftada bir geceleri yatmadan uygulayabilirsiniz. 4 haftada gözaltlarınızdaki değişimi göreceksiniz.

Not: Gece sürülmesinin nedeni, cilt kendini gece 1-3 saatleri arasında yeniler.

İlgili sorular:

Yazı hakkında yorum bırakın