Göğüs Dikleştirmek için Bitkisel Kürler-Göğüs Dikleştirici Doğal Krem Tarifi

Göğüs Dikleştirmek için Bitkisel Kürler-Göğüs Dikleştirici Doğal Krem Tarifi

göğüs dikleştirme

göğüs dikleştirme

Bilindiği üzere göğüsler bağ doku ve deriden teşekkül etmektedir. Vücudun diğer bölgeleri gibi göğüsleri dik tutmaya katkı sağlayacak herhangi bir kemik doku veya kıkırdak oluşumu olmadığı için gerek göğüs derisinin gerekse göğüslere hacim veren bağ dokunun sarkması bizleri için en büyük tehdittir. Göğüs sarkmasının değişik bir takım nedenleri olabilmektedir. Yer çekimi, bilinçsiz emzirme, yanlış sütyen kullanımı veya genetik bir takım faktörlerden dolayı göğüsler sarkar ve dikliğini kaybederler. Göğüs sarkmasına bitkisel çözüm arayan hanımlar için evde göğüs dikleştiren yöntemler hakkında bu yazımızda bilgi vermek istedik. Özellikle göğüsleri diri ve dik göstermek için yapılan bir takım egzersizlerin yanında vücut bakımı ile de göğüs dikleştirmek mümkün olmaktadır. Şimdi sizlere evde yapacağınız dikleştirme egzersizleri hakkında bir takım bilgiler verelim daha sonra da şifalı bitkisel yağlar ve bitkiler kullanılarak göğüs dikleştirme işlemi nasıl gerçekleştirilir bu konuyu aktaralım.

Göğüs Dikleştirme Masajı Nasıl Yapılır

Her gün 2 dakikamızı alacak ve yapacağımız basit masajlarla göğüsleri daha dik ve bakımlı hale getirebiliriz. Bu sayede hem sarkık göğüs probleminden kurtulacak hem de göğüsleri dik gösteren sütyen gibi yollara başvurmaya gerek kalmadan güven içerisinde gezebileceğiz.

Yöntem için bir masaj eldiveni yeterlidir. Bu eldiveni giydikten sonra iki göğsün ortasından yana doğru önce üst kısım daha sonra alt kısım olmak üzere daire çizer gibi her iki göğüse 5′er dakika masaj yapacağız. BU masajı özellikle günlük banyonuzu yaptıktan veya duşu aldıktan sonra yapmanız faydalı olacaktır.

Göğüs derisini gerginleştirici bitkisel kür:Limon Suyu Yöntemi

Göğüs dikleştirmenin en kolay yolu göğüsleYarım litre suya 1 yemek kaşığı deniz tuzu ile yarım limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı göğsünüze sürüp kuruyunca vücut losyonu veya cildiniz kuru ise vücut yağı ile masaj yapın.

Unutmayın ki göğüslerin formda kalması için mutlaka bol bol yüzmeli, jimnastik, masaj ve spor yapmalısınız.

Dik Göğüsler için Bitkisel Çözüm: Zambak Soğanı Tedavisi

Gerekli Malzemeler: 3-4 adet zambak soğanı, 20 ml gliserin.

Zambak Soğanı Kürü Nasıl Yapılır: Zambak soğanını kıyıp mikserde suyunu çıkarın, gliserini ilave edip karıştırarak akşamlan tüm göğüs ve göğüs çevresini bu yağla ovun. Bu uygulamayı yukarıda tarifi bulunan masaj yöntemiyle yapmanız gerekir, içten dışa doğru.

Zambağın Faydaları Nelerdir: Göğüsleri geliştirir, dolgun ve dik kalmasını sağlar. Zambak soğanı kadınlık hormonu içermektedir ve bu nedenle de çok faydalıdır. Bu karışımı istediğiniz kadar sık tekrar edebilirsiniz.

Tunus baklası ile Göğüs Sarkmasına Doğal Çözümler

Tunus baklasının göğüs dikleştirmek için ilk çağlardan bu yana kullanıldığı bilinmektedir. Bizler de eskilerin kullandığı ve son derece olumlu sonuçlar aldığı göğüs dikleştirme yolunu sizlerle paylaşalım.

Gerekli Malzemeler: 2 Yemek kaşığı Tunus baklası unu, 1 çay bardağı su.

Nasıl Yapılır: Bakla unu ile suyu karıştırdıktan sonra yarım saat kadar orta ateşte pişiriyoruz, çorba kıvamına gelen malzeme soğuduktan sonra göğüslerin çevresine, üzerine ve bilhassa kasların üzerine sürüp yarım saat bekledikten sonra küçük bir havluyu soğuk suya bastırıp silin. Şayet faydasını görmek istiyorsanız bu yöntemi 5 günde 1 kez uygulamak gerekmektedir.

İlgili sorular:

Yazı hakkında yorum bırakın