3 ayda 20 Kilo Verdiren Diyet Listesi Dr. Gürkan Kubilay

3 ayda 20 Kilo Verdiren Diyet Listesi Dr. Gürkan Kubilay

Diyet yaparak zayıflamaya karar verdiyseniz sizlere uzun sürede ağır ağır kilo verdiren bir diyet listesi uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Tabi bunu yaparken sürekli diyet yapmanın sağlık açısından bir takım zararları ve yan etkilerinin olduğunu da hatırdan çıkarmamalısınız. Haftada 1 kilo zayıflamak sağlıklı zayıflama açısından idealdir. Zaten bundan fazlasını bir diyet programı ile uzun süreli uygulamak hem sağlıksız hem de kalıcı olmayan bir kilo verme yolu olarak görülmektedir.

Haftada 1 kilo zayıflamanın sağlığımız açısından herhangi bir riskinin olmadığını söyledik. Bu miktar ortalama olarak 1 ayda 5.5-6 kilo vermek manasına geliyor. 3 aylık bir dönemde ise ortalama 18-20 kilo verdim diyebilmeniz de pekala mümkün. Tabi bu zayıflama başarısını sağlamak için iyi bir diyet programı takip etmek gerekmektedir. İşte bu noktada ülkemizin yetiştridiği ünlü bilim insanlarından Sn Dr. Gürkan Kubilay’ın geliştirdiği 3 ayda 20 kilo verdiren diyet listesi karşımıza çıkıyor.

Dr. Kubilay’ın hastası olan Yasmin için uyguladığı 3 ayda 20 kilo verdiren diyet listesini daha önce değişik televizyon programlarında paylaşmıştı

İşte Yasmin’e 3 ayda 30 kilo verdiren diyet listesi!

3 ayda 20 kilo nasıl verilir

3 ayda 20 kilo verdiren diyet listesi

3 ayda 20 Kilo Verdiren Diyet Listesi

İlgili sorular:

4 Yorum

  1. ela yıldız 15 Ekim 2014
  2. farqana 03 Şubat 2015
  3. Nuray belgen 31 Mayıs 2016
    • admin 25 Şubat 2017

Yazı hakkında yorum bırakın